Frågor och bokning:
tel. 0900-1112031 (1,50 kr/min)

Öppettider:
Mån-Fre 08:00-18:00
Lör 09:00-16:00

 


Tidtabell

Avgång Ankomst   Skepp Route
2020-02-27
15:30
2020-02-27
21:30
Tom Sawyer Trelleborg - Rostock
2020-02-27
16:30
2020-02-28
00:30
Robin Hood Trelleborg - Travemünde
2020-02-27
21:15
2020-02-28
03:45
Peter Pan Trelleborg - Świnoujście
2020-02-27
22:00
2020-02-28
07:30
Nils Dacke Trelleborg - Travemünde
2020-02-28
00:45
2020-02-28
07:00
Huckleberry Finn Trelleborg - Rostock
2020-02-28
08:00
2020-02-28
13:30
Nils Holgersson Trelleborg - Rostock
2020-02-28
12:00
2020-02-28
19:30
Robin Hood Trelleborg - Travemünde
2020-02-28
14:45
2020-02-28
20:45
Tom Sawyer Trelleborg - Rostock
2020-02-28
16:30
2020-02-29
00:30
Huckleberry Finn Trelleborg - Travemünde
2020-02-28
16:30
2020-02-28
23:15
Peter Pan Trelleborg - Świnoujście
2020-02-28
20:00
2020-02-29
15:00
Marco Polo Trelleborg - Klaipėda
2020-02-28
22:00
2020-02-29
06:00
Nils Dacke Trelleborg - Rostock
2020-02-28
22:00
2020-02-29
07:00
Nils Holgersson Trelleborg - Travemünde

Kontakta oss

Gruppbokning
Buss & Gruppbokning
Telefon: +46 (0)410-562 25
groupbooking@ttline.com

Ansvariga säljare
Evalott Andersson
Telefon: +46 (0)410-562 28
Mobil: +46 (0)76 10 15 128
evalott.andersson@ttline.se

Amanda Idén Nordin 
amanda.idennordin@ttline.com